```html

Novak Djokovic: US Open 2024 Kick-Off

Djokovic Defeats Donati in Straight Sets

Serbian Star Advances to Second Round

Novak Djokovic, the 21-time Grand Slam champion, rozpoczęło jego kampanię US Open 2024 z imponującą wygraną w trzech setach nad Roberto Donatim.

Djokovic, 36 lat, wygrał 6:0, 6:3, 6:0 w zaledwie 90 minut, dominując w meczu od początku do końca.

Serb był nie do zatrzymania w pierwszym secie, tracąc zaledwie osiem punktów, a następnie zneutralizował nieśmiałe wyzwanie Donatiego w drugim secie. Trzeci set był czystą formalnością, gdy Djokovic zakończył mecz z łatwością.

Djokovic byÅ‚ zadowolony ze swojego wystÄ™pu, mówiÄ…c: „CzuÅ‚em siÄ™ dobrze na korcie i graÅ‚em agresywnie. CieszÄ™ siÄ™, że mogÄ™ rozpocząć turniej od zwyciÄ™stwa.”

Awans do drugiej rundy jest kolejnym krokiem w dążeniu Djokovicia do zdobycia swojego czwartego tytułu US Open. Ostatnio wygrał turniej w 2018 roku.

Djokovic zmierzy się następnie z Andym Murrayem, który pokonał Francisco Cerúndolo w pierwszej rundzie.

```

Https Www Nj Com Sports 2024 08 Us Open 2024 Defending Champ Novak Djokovic Unhappy With Late Night Start Its Not Really What You Want Html